OLDENZAAL – Donderdagavond is de politie druk geweest met het opnemen van aangiftes van meerdere woninginbraken in Oldenzaal.
Tussen 16.00 uur en 21.45 uur is er ingebroken bij vier woningen. Aan de Industriestraat werd tussen 16.45 uur en 19.00 uur ingebroken. Aan de Dr. Poelstraat tussen 19.45 uur en 21.45 uur. Rond 21.00 uur werd er ingebroken bij een woning aan de Engelbertinklaan en rond 21.30 uur kregen de bewoners van een woning aan de Toon Borghuisstraat ongewenst bezoek.
De politie is op zoek naar getuigen of beelden die mogelijk van belang zijn voor voor het onderzoek. Heb jij rond deze tijdstippen iets verdachts gezien rondom deze straten? Heb je een (deurbel)camera waar mogelijk beelden op staan? Neem dan contact op met de politie via: 0900-8844.