Noodbevel van kracht in centrum Enschede, aanhoudingen en gewonden bij rellen

Foto ter illustratie

ENSCHEDE – Bij ongeregeldheden voor de wedstrijd tussen FC Twente en Fenerbahçe zijn in de binnenstad van Enschede twee verdachten aangehouden. Ook zijn er twee personen gewond geraakt. Dat meldt de politie vanavond op X.

De mobiele eenheid (ME) moest bij de onrusten ingrijpen. Met honden en knuppels werden de fans uit elkaar gehouden. De politie doet onderzoek naar de toedracht.

Noodbevel

De burgemeester van Enschede heeft vanavond een nieuw noodbevel afgegeven rond de wedstrijd FC Twente – Fenerbahçe. Dit noodbevel geldt voor de hele gemeente. In het bevel staat onder meer dat voetbalsupporters geen gezichtsbedekkende kleding mogen dragen.

Dit noodbevel is tot vrijdag 4 oktober 7.00 uur van kracht. Eerder vandaag gold een noodbevel voor een deel van het centrum van Enschede.