
Maandagavond 26 februari controleerden surveillerende agenten de bestuurder van een personenauto op de Bartokstraat in Haaksbergen.
Sinds kort heeft de politie de mogelijkheid om op straat middels een speekseltest te controleren of een bestuurder onder invloed van verdovende middelen heeft gereden.
Deze beginnend bestuurder, een 21 jarige inwoner van Haaksbergen, had de primeur van de eerste speekseltest in Haaksbergen. De man testte positief op 3 soorten drugs en werd meegenomen naar het politiebureau waar door een arts bloed van hem werd afgenomen.
De man mocht na het afleggen van een verklaring met een rijverbod van 24 uur het bureau verlaten in afwachting van de uitslag van het bloedonderzoek.
Het bloedmonster wordt door het Nederlands Forensisch Instituut onderzocht op de aanwezigheid en hoeveelheid van drugs. Aan de hand van de uitslag zal gekeken worden welke gevolgen dit heeft voor deze beginnend bestuurder.
Geef een reactie