N50 tussen Kampen en Ens dicht door gekantelde vrachtwagen

Foto: Rijkswaterstaat

KAMPEN – De N50 is dicht tussen Kampen-Noord en Ens na een ongeval waarbij een vrachtwagen gekanteld is. De gekantelde vrachtwagen is geladen met veevoer.

De chauffeur kon met hulp van de brandweer uit de cabine klimmen. Hij is per ambulance naar een ziekenhuis gebracht. Verkeer richting Emmeloord wordt omgeleid via de A28, A32, A7 en A6 (volg Zwolle/Heerenveen/Joure).  Richting Zwolle is de linkerrijstrook afgesloten.

Het leegpompen van de gekantelde vrachtwagen gaat zo’n drie tot vier uur in beslag nemen. Hierna kan de berger de tankwagen weer rechtop gaan zetten. Afhankelijk van eventuele asfaltschade wordt deze daarna ook nog hersteld.

Rijkswaterstaat verwacht tot 22:00 uur bezig te zijn met de totale afhandeling van het ongeval.

Foto: Rijkswaterstaat
Het leegpompen van de gekantelde tankwagen is bezig en ook de voorbereidingen voor de berging zijn in volle gang. (foto: Rijkswaterstaat)
De berger staat met zwaar materieel klaar om straks de tankwagen weer op de wielen te zetten. (Foto: Rijkswaterstaat)