Politie zoekt getuigen van beroving na afspraak via Marktplaats in Hengelo

Foto: Politie

HENGELO – De politie kreeg op dinsdagavond, rond 20.40 uur, een melding van een beroving op de Pieter Breughelstraat in Hengelo.

Het slachtoffer had afgesproken met geïnteresseerde verkopers voor zijn MacBook. Zij waren met elkaar in contact gekomen via Marktplaats. Eenmaal op locatie bleken de geïnteresseerde kopers anders plannen te hebben. Het slachtoffer werd vastgepakt door twee verdachten die op een gewelddadige manier de MacBook afpakten. Door de gewelddadige manier waarop het slachtoffer werd beroofd, hield hij een aantal schrammen over en een bebloede bovenlip. De verdachten wisten te ontkomen met zijn MacBook.

De politie is op zoek naar de twee verdachten van deze beroving. Heb jij rond 20.30 uur op dinsdagavond 11 juni iets opvallends gezien en/of gehoord rond of in de Pieter Breughelstraat in Hengelo, dan komt de politie graag met je in contact.

Ook komt de politie graag in contact als je meer informatie over de verdachten hebt, ken jij hen of heb je vermoeden wie dit mogelijk kunnen zijn, dan hoort de politie dat ook graag. Je kan contact leggen met de politie door te bellen met 0900 8844 (onder vermelding van: 2024269060).

Ook kan je online informatie delen via het tipformulier te vinden op politie.nl. Wil je liever geheel anoniem je verhaal delen? Dan kan dat ook via Meld Misdaad Anoniem via 0800 7000 of via meldmisdaadanoniem.nl