Enschede: Wie herkent deze laffe knuffeldieven

Drie vrouwen zijn op dinsdag 14 april slachtoffers geworden van zogenoemde knuffeldieven. Dat zijn in dit geval twee vrouwen die ouderen vastpakken en ondertussen razendsnel hun sieraden stelen.

De vrouwen verplaatsten zich in een zwarte Audi A6 met het Duitse kenteken DU-HO-423. Achter het stuur zat een man. Het eerste slachtoffer maakten ze om 15.00 uur bij verzorgingshuis De Posten in Enschede.

Daarna belaagden ze rond 16.15 uur een vrouw op een rollator aan de Leefsmastraat in Hengelo. Om 17.00 uur overvielen ze de 64-jarige Elly Hofsteenge tussen Enschede en Losser.

Wie weet meer over deze knuffeldieven of is ook slachtoffer geworden? Bel met het gratis nummer van de tiplijn: 0800 – 6070. Anoniem reageren kan bij Meld Misdaad Anoniem: 0800 – 7000.

https://www.youtube.com/watch?v=Us80HZGvR6Q