
Almelo – Donderdag 12 juli omstreeks 17.00 uur ontstond er in Almelo op de van Rechteren Limpurgsingel nabij de kruising met de Berkelstraat een verkeersconflict vlakbij McDonald’s.
Het conflict ontstond door het invoegen aldaar. Een getuige heeft melding bij bij de politie gemaakt en zag dat een bestuurder van een Dodge verhaal wilde halen bij een andere automobilist. Daarbij had de bestuurder van de Dodge een ijzeren staaf in zijn handen. De getuige pakte deze staaf af maar kon niet voorkomen dat de bestuurder van de Dodge een klap kon geven aan de andere automobilist.
Bij de politie heeft zich tot op heden niemand gemeld als slachtoffer van deze mishandeling. Het kenteken van de Dodge is bij de politie bekend en de politie wil dan ook graag spreken met het slachtoffer. Ook andere getuigen mogen zich bij de politie melden. Dit kan via 0900-8844.